Zapytaj o wycenę

Kostka do backupu danych

Automatyczny backup zdjęć przy każdym ładowaniu.

Kostka do backupu danych to kompaktowy adapter z certyfikatem MFi, podłączany między telefon a ładowarkę. Wystarczy podłączyć telefon, a zdjęcia i filmy automatycznie zapiszą się na karcie microSD — bez chmury, bez abonamentu, bez nauki obsługi. Użytkownik korzysta z własnej karty, dzięki czemu Państwa koszt jednostkowy pozostaje najniższy w tej kategorii.

  • Certyfikat MFi
  • Najniższy koszt jednostkowy
  • Offline · bez abonamentu
Kostka do backupu danych — adapter z certyfikatem MFi do automatycznej kopii zapasowej zdjęć, podłączony między iPhone’a a ładowarkę
Certyfikat Apple MFi
CE · FCC · PSE · RoHS
Ponad 18 000 recenzji na Amazon
Wysyłka do ponad 40 krajów

W skrócie

Co to jest
Adapter do automatycznego backupu zdjęć (tzw. kostka do backupu zdjęć / Kostka do backupu danych)
Jak działa
Podczas ładowania telefonu automatycznie tworzy kopię zapasową nowych zdjęć i filmów
Pamięć
Karta microSD dostarczana przez użytkownika — elastyczna pojemność
Współpracuje z
iPhone, iPad, Android, Windows, macOS
Certyfikaty
Apple MFi · CE · FCC · PSE · RoHS
MOQ hurtowe
2 000 sztuk, bezpośrednio z fabryki

Dlaczego się sprzedaje

Kluczowe argumenty sprzedażowe dla dystrybutorów

Najniższy koszt jednostkowy w ofercie

Ponieważ pamięć dostarcza użytkownik, kostka idealnie sprawdza się w promocjach, akcjach operatorów i programach wolumenowych, w których o transakcji decyduje cena.

Elastyczne zestawy

Można sprzedawać samo urządzenie w najatrakcyjniejszej cenie lub w zestawie z kartą microSD — wyższa wartość koszyka i kompletne pudełko detaliczne.

Certyfikat MFi — bezpieczny dla kanału

Oryginalne komponenty z licencją Apple nie zostaną zablokowane przez aktualizacje iOS, a Państwa kanał detaliczny nie ponosi ryzyka naruszenia znaków towarowych.

Zero nauki obsługi

Automatyczny backup podczas ładowania oznacza, że użytkownik nie musi robić nic nowego. Podłącza telefon na noc — rano kopia zapasowa jest gotowa.

Autorska aplikacja

Urządzenie działa z naszą własną aplikacją iStore Pro — z certyfikatem MFi i ochroną prawnoautorską. Kontrolujemy oprogramowanie, więc możliwy jest white-label w ramach OEM.

Działa też jako czytnik kart

Po podłączeniu do komputera pełni funkcję standardowego czytnika kart microSD — kolejny powód, dla którego klienci korzystają z niego na co dzień.

Specyfikacja

Kostka do backupu danych — dane techniczne

Kostka jest konwerterem, a nie nośnikiem pamięci: klienci sami wybierają i wkładają kartę microSD. Dzięki temu koszt jednostkowy pozostaje niski, pojemność elastyczna, a komunikacja na półce prosta.

Typ Adapter / konwerter do automatycznego backupu (pamięć nie jest dołączona)
Pamięć Karta microSD dostarczana przez użytkownika — elastyczna pojemność
Interfejs USB 3.0
Uruchamianie backupu Automatycznie podczas ładowania — przyrostowo (tylko nowe zdjęcia i filmy)
Aplikacja iStore Pro (certyfikat MFi, oprogramowanie własne)
Kompatybilność iOS / iPadOS 10.0+ · Android 6.0+ · macOS 11.0+
Certyfikaty Apple MFi · CE · FCC · PSE · RoHS
Gwarancja Standardowa gwarancja ograniczona — warunki zgodnie z umową zakupu
MOQ 2 000 sztuk
Personalizacja Logo, opakowanie, kolor, język instrukcji, white-label aplikacji

Gdzie się sprzedaje

Kanały i zastosowania

Upominki reklamowe
Akcje operatorów
Handel detaliczny
E-commerce
Wyposażenie hoteli
Sklepy fotograficzne

Produkt pod Państwa marką

Opcje personalizacji OEM i ODM

Kostka do backupu danych może stać się produktem Państwa marki — od nadruku logo po w pełni white-labelową aplikację do backupu, bezpośrednio od fabryki źródłowej.

Nadruk logo Indywidualne opakowanie detaliczne Kolor obudowy Solo lub w zestawie z kartą microSD Instrukcje wielojęzyczne White-label aplikacji

Ceny wolumenowe — zapytaj o wycenę hurtową.

Najczęściej zadawane pytania

Czym jest Kostka do backupu danych?

To niewielki adapter podłączany między telefon a jego ładowarkę. Podczas ładowania telefonu kostka automatycznie kopiuje nowe zdjęcia i filmy na kartę microSD — kopia zapasowa offline, bez konta w chmurze i bez abonamentu.

Czy Kostka do backupu danych ma wbudowaną pamięć?

Nie. To konwerter: użytkownik końcowy wkłada własną kartę microSD. Dla dystrybutorów oznacza to najniższy koszt jednostkowy w kategorii oraz możliwość sprzedaży w zestawie z kartą dla podniesienia wartości koszyka.

Czy urządzenie ma certyfikat MFi?

Tak. MemoryKept jest producentem z licencją Apple MFi (PPID 252080-0011 / 252080-286382), dzięki czemu kostka wykorzystuje oryginalne, licencjonowane przez Apple komponenty i pozostaje kompatybilna po aktualizacjach iOS.

Jakie jest MOQ hurtowe i czy możliwa jest personalizacja?

MOQ zaczyna się od 2 000 sztuk, bezpośrednio z fabryki. Personalizować można logo, opakowanie, kolor obudowy, język instrukcji, a nawet aplikację do backupu (OEM/ODM).

Dodaj Kostka do backupu danych do swojego katalogu

Prosimy podać rynek i planowany wolumen — wyślemy cennik fabryczny i próbki.

Zapytaj o wycenę hurtową